ÜCRETSİZ KATIL
 • AÇIK
 • 7 Gün
 • Rozet
 • 20 dakika
 • Eğitimdeki Konu Sayısı2

Eğitim İşleyişi Hakkında

Sertifika Siparişi Hakkında

Beden Dili Eğitimi Hakkında

Beden dili insanın kendini ifade edebileceği yöntemlerin en doğalıdır. Karşınızdaki kişiyi anlamanın yolu da onun vücut dilini çözmekten geçer. Amacımız, size vücut dili ile ilgili bilgiler vererek insanların duygu ve düşüncelerini anlamanızı kolaylaştırmak, kendi davranışlarınızı geliştirmek ve çevrenizdeki insanlarla daha iyi iletişim kurmanızı sağlamaktır.Her insan, sevginin ve ilginin fazlasını bekler. Siz de vücut dili ile ilgili bilgilerinizi kullanarak insanlara olumlu yaklaşın ve onlara hayatı kolaylaştırmaya çalışın. Unutmamalısınız ki sevgi ve dostluk bağlarının kurulması, insanları doğru anlamaktan ve onlara doğru davranmaktan geçer. Vücut dili konusunda kendinizi donattığınız her bilgiyle çevrenizdeki insanlarla güzel diyaloglar kurabileceksiniz.İnsanları algılarken onların kişisel özellikleri, kültür seviyeleri, yaşadıkları ortam gibi özel koşullarını göz önünde bulundurmanız sizi, daima doğru sonuca götürecektir.

Bu Eğitim Size Ne Katacak?

Bu ile işinizin gereğine uygun beden dili ile mesaj gönderebileceksiniz. İletişim kurduğunuz kişilerin beden dilini anlayabileceksiniz. Böylelikle bu eğitim ile Beden Dili öğrenerek uygulamaya bir adım önde başlayabilirsiniz.

İş Olanakları

İş hayatında ve sosyal yaşamda kendini daha iyi ifade edebilmek, daha başarılı sunumlar yapabilmek isteyen katılımcılar içindir. Spikerlik, oyunculuk, pazarlamacılık, satış odaklı özel kurumlar ve birçok danışmanlık sektörlerinde beden dili online eğitimi sonunda Beden Dili Başarı Belgesi alarak başarınızı kanıtlayabileceksiniz.

Sınav ve Sertifika

Eğitim sonunda 10 sorudan oluşan 10 dakika süre sınırı bulunan online sınav uygulanmaktadır. Konuları tamamladıktan sonra sınav otomatik olarak karşınıza çıkmaktadır. Sertifika sınavını 100 üzerinden en az 60 alarak başarıyla tamamlayan kişilere Beden Dili Başarı Sertifikası (katılım sertifikası) verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayı yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilir ve sertifikanızı bu interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz. Sertifikanın geçerliliği hakkında bilgi edinmek için Destek sayfasına göz atmanızı öneririz.

Kurs Süresi

Bu uzaktan eğitim serbest zamanlı olarak 7 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde dilediğiniz zaman sisteme giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz. Eğer 7 günden daha erken bir zamanda sınavı geçerek eğitimi tamamlarsanız kalan günleri beklemeden sertifikanız profilinize anında eklenecek ve sertifikanızı baskı halinde isteyebileceksiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Sistem İşleyişi Hakkında

Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki video serimize göz atın. Global Enstitü'ye kayıt olmak ve ücretsiz eğitimlerden faydalanmak için bu video serisi size rehberlik edecek.

Ders Konuları

Mesaj Türleri 00:02:00
Beden Dili 00:08:00
Beden Dili Sertifika Sınavı 00:10:00
1671 KAYITLI ÖĞRENCİ

Ders Yorumları

4.3

4.3
3 yıldız
 • 5 Yıldız2
 • 4 Yıldız0
 • 3 Yıldız1
 • 2 Yıldız0
 • 1 Yıldız0
 1. BAŞARILI

  5

  GÜZEL BİR EĞİTİM SUNDUGUNUZ İÇİN TŞK EDERİZ

 2. sertifika

  3

  Sınavı geçtim ama online sertifikam yok profile kac gün sonra ekleniyor

 3. 5

  Gereksiz ayrıntılardan uzak temel bilgiler verilmiş,bu yüzden gayet başarılı.

Global Enstitü. Tüm Hakkı Saklıdır.