EFT Tekniği Eğitimi

EFT Tekniği Stanford’lu bir mühendis tarafından yazılmıştır. Adımın önünde uzun bir unvan listesine sahip olan bir psikolog değilim. İnsanlar bana Gary veya Dr. derler. Geleneksel bir düşünürseniz, bu sizi sıkabilir. Buna rağmen, bir mühendisin psikoloji alanına girmesinin ne anlamı olabilir? Fizik bilimleri ve akıl bilimlerinin ortak bir yanı yoktur. Bu gerçektir. Duygusal sağlık özgüvenin altındaki temeldir ve özgüven de yaşamın her adımında başarının sıçrama tahtasıdır. Bu yeni bir düşünce değildir. Neredeyse herkes bunu kabul eder ve kendine yardım bütün büyük kitapçılardaki konuyla ilgili kitaplarda omurcuklanmaktadır. Tüm katılımcılarımızı EFT Tekniği Sertifika programına davet ediyoruz.

Bu Eğitim Size Ne Katacak?

Olduğunuz kişiyi değiştirmenize ve isteklerinizi yaratmanıza katkısı direk değil sadece dolaylı şekildedir. Direnç olmadığı noktada, isteklerimizi zaten yarattığımızı biliyoruz. EFT Teknikleri de, uyumsuz düşünce kalıpları sebebiyle oluşan direnci serbest bırakmaya yarar. Yöntemin adı zaten içeriğini çok güzel anlatıyor Emotional Freedom Techniques (Duygusal Özgürleşme Tekniği), negatif duygudan özgürleşiyorsunuz. Yoksa EFT vuruşları yaptıktan sonra, direk inanç kalıplarınız değişmiş olmuyor. Bunları yapacak olan sizlersiniz. EFT  Tekniği sertifika programı da, etkili ve güçlü bir destektir.

İş İlanları / Olanakları

Günümüzde her insanın belirli belirsiz sorunları vardır, bu bazen maddi bazen manevi olabilir. Ancak şu bir gerçek manevi düzen olmadan maddi düzenin fazla anlamı yoktur.EFT koçları bu insanlar için yol göstericidir. Birçok insan artık EFT koçlarına ihtiyaç duymaktadır ve bu meslek dalı oldukça geniş olup birçok yerde iş yapabilmektedir.

EFT Tekniği Sertifikası

Eğitim sonunda 10 sorudan oluşan 10 dakika süre sınırı bulunan online sınav uygulanmaktadır. Konuları tamamladıktan sonra sınav otomatik olarak karşınıza çıkmaktadır. Sertifika sınavını 100 üzerinden en az 60 alarak başarıyla tamamlayan kişilere EFT Tekniği Belgesi (katılım sertifikası) verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayı yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilir ve sertifikanızı bu interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz. Sertifikanın geçerliliği hakkında bilgi edinmek için Destek sayfasına göz atmanızı öneririz.

Kurs Süresi

Bu uzaktan eğitim serbest zamanlı olarak 7 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde dilediğiniz zaman sisteme giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz. Eğer 7 günden daha erken bir zamanda sınavı geçerek eğitimi tamamlarsanız kalan günleri beklemeden sertifikanız profilinize anında eklenecek ve sertifikanızı baskı halinde isteyebileceksiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Eğitim İşleyişi Hakkında

Sertifika Siparişi Hakkında

Ders Konuları

EFT Kısım I 00:37:00
EFT Kısım II 00:28:00
EFT Tekniği Sertifika Sınavı 00:10:00

Ders Yorumları

4.8

4.8
6 yıldız
 • 5 Yıldız5
 • 4 Yıldız1
 • 3 Yıldız0
 • 2 Yıldız0
 • 1 Yıldız0
 1. ders

  4

  metin yazıları görunmuyor defalarca kere gırdim sayfa yeniledim ama malesef yazılar yok bir kaç satır var onlarda kopuk cümleler

  • 5

   Merhabalar Yasemin Hanım,

   Kontrol ettiğimizde yazılarda bir problem olmadığını gördük. Sorun tarayıcınızdaki önbelleklerden oluşuyor olabilir. Çerezlerinizi temizleyerek veya farklı bir tarayıcıdan bağlanarak deneyebilir misiniz?

 2. 5

  Lütfen video ekleyin eğitimlere çok güzel hazırlanmış ancak video olması lazım. Materyellere nasıl ulaşa biliriz. Özellikle eft için göndermenizi rica edebilir miyim?

  • 5

   Merhabalar Yunus Bey,

   Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Videolu eğitimlerimiz hazırlanma aşamasındadır, şu an hazır oldukça YouTube kanalımıza eklenmeye devam etmektedir.

   Materyalleri kaydetmek için sayfayı yazdırabilir veya yazdırma seçeneğini kullanarak PDF formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 3. Etkili

  5

  Kesinlikle kolay bir yöntem ve geçerliliği olduğu a inanıyorum. Ben bunu deneyeceğim ve kendimde etkili olması halinde bunu yaşam felsefesi edineceğim


GLOBAL ENSTİTÜ'DEN SERTİFİKA ALANLAR
Daha fazlası için buraya tıklayınız
avatar for
avatar for
avatar for
avatar for
avatar for
avatar for
avatar for
avatar for
avatar for
avatar for
avatar for
avatar for

Global Enstitü. Tüm Hakkı Saklıdır.