ÜCRETSİZ KATIL
 • AÇIK
 • 7 Gün
 • Rozet
 • 1 saat, 15 dakika
 • Eğitimdeki Konu Sayısı2

EFT Tekniği

Eğitim İşleyişi Hakkında

Sertifika Siparişi Hakkında

EFT Tekniği Eğitimi Hakkında

EFT Tekniği Stanford’lu bir mühendis tarafından yazılmıştır. Adımın önünde uzun bir unvan listesine sahip olan bir psikolog değilim. İnsanlar bana Gary veya Dr. derler. Geleneksel bir düşünürseniz, bu sizi sıkabilir. Buna rağmen, bir mühendisin psikoloji alanına girmesinin ne anlamı olabilir? Fizik bilimleri ve akıl bilimlerinin ortak bir yanı yoktur. Bu gerçektir. Duygusal sağlık özgüvenin altındaki temeldir ve özgüven de yaşamın her adımında başarının sıçrama tahtasıdır. Bu yeni bir düşünce değildir. Neredeyse herkes bunu kabul eder ve kendine yardım bütün büyük kitapçılardaki konuyla ilgili kitaplarda omurcuklanmaktadır.

Bu Eğitim Size Ne Katacak?

EFT tekniklerinin, olduğunuz kişiyi değiştirmenize ve isteklerinizi yaratmanıza katkısı direk değil sadece dolaylı şekildedir. Direnç olmadığı noktada, isteklerimizi zaten yarattığımızı biliyoruz. EFT Teknikleri de, uyumsuz düşünce kalıpları sebebiyle oluşan direnci serbest bırakmaya yarar. Yöntemin adı zaten içeriğini çok güzel anlatıyor Emotional Freedom Techniques (Duygusal Özgürleşme Tekniği), negatif duygudan özgürleşiyorsunuz. Yoksa EFT vuruşları yaptıktan sonra, direk inanç kalıplarınız değişmiş olmuyor. Bunları yapacak olan sizlersiniz. EFT tekniği de, etkili ve güçlü bir destektir.

İş Olanakları

Günümüzde her insanın belirli belirsiz sorunları vardır, bu bazen maddi bazen manevi olabilir. Ancak şu bir gerçek manevi düzen olmadan maddi düzenin fazla anlamı yoktur.EFT koçları bu insanlar için yol göstericidir. Birçok insan artık EFT koçlarına ihtiyaç duymaktadır ve bu meslek dalı oldukça geniş olup birçok yerde iş yapabilmektedir.

Sınav ve Sertifika

Eğitim sonunda 10 sorudan oluşan 10 dakika süre sınırı bulunan online sınav uygulanmaktadır. Konuları tamamladıktan sonra sınav otomatik olarak karşınıza çıkmaktadır. Sertifika sınavını 100 üzerinden en az 60 alarak başarıyla tamamlayan kişilere EFT Tekniği Başarı Sertifikası (katılım sertifikası) verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayı yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilir ve sertifikanızı bu interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz. Sertifikanın geçerliliği hakkında bilgi edinmek için Destek sayfasına göz atmanızı öneririz.

Kurs Süresi

Bu uzaktan eğitim serbest zamanlı olarak 7 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde dilediğiniz zaman sisteme giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz. Eğer 7 günden daha erken bir zamanda sınavı geçerek eğitimi tamamlarsanız kalan günleri beklemeden sertifikanız profilinize anında eklenecek ve sertifikanızı baskı halinde isteyebileceksiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Sistem İşleyişi Hakkında

Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki video serimize göz atın. Global Enstitü'ye kayıt olmak ve ücretsiz eğitimlerden faydalanmak için bu video serisi size rehberlik edecek.

Ders Konuları

EFT Kısım I 00:37:00
EFT Kısım II 00:28:00
EFT Tekniği Sertifika Sınavı 00:10:00
808 KAYITLI ÖĞRENCİ

Ders Yorumları

3

3
2 yıldız
 • 5 Yıldız1
 • 4 Yıldız0
 • 3 Yıldız0
 • 2 Yıldız0
 • 1 Yıldız1
 1. ders

  1

  metin yazıları görunmuyor defalarca kere gırdim sayfa yeniledim ama malesef yazılar yok bir kaç satır var onlarda kopuk cümleler

  • Merhabalar Yasemin Hanım,
   Yazıların görünmektedir. Sorun tarayıcınızdaki önbelleklerden oluşuyor olabilir. Çerezlerinizi temizleyerek veya farklı bir tarayıcıdan dener misiniz?

 2. 5

  Lütfen video ekleyin eğitimlere çok güzel hazırlanmış ancak video olması lazım. Materyellere nasıl ulaşa biliriz. Özellikle eft için göndermenizi rica edebilir miyim?

Global Enstitü. Tüm Hakkı Saklıdır.