PROFİL
4.8

60

oylama

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi İnsan Kaynakları Yönetimi, çalışma hayatının kalitesine değer kazandırarak verimli bir iş ortamı sunmayı hedefler. İK Yönetimi …

Konuların Uzunluğu

2 saat, 52 dakika

Konu Sayısı

10

Yayıncı

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

İnsan Kaynakları Yönetimi, çalışma hayatının kalitesine değer kazandırarak verimli bir iş ortamı sunmayı hedefler. İK Yönetimi firmanın geleceğe bakış açısını planlamayla başlar. Amaçlanan hedef iyi bir şekilde planlanırsa uygun çalışanları seçerek işyerinin hedefine ulaşması daha kolay olacaktır. İnsan kaynağı, bir işyeri üyelerinin tecrübe, bilgi, performans, yetenek ve davranışlarıyla ilgili ortaya çıkardıkları çalışmalarının toplamıdır. İK işyerinin en önemli kaynağıdır. İK Yönetimi ise işyerlerinin işe alım yaparken daha uygun insan kaynağı oluşturması ve mevcut insan kaynağını en uygun biçimde değerlendirmesini kapsar. İşe alım, personel ve performans takibi İK Yönetimi sorumluluğundadır ve bu sebeple tüm katılımcılarımızı İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika programına davet ediyoruz.

Bu Eğitim Kursu Size Ne Katacak?

İK Yönetimi eğitimiyle ilk etapta, İKY ve örgütlenmesini, insan ve yönetiminin tarihsel gelişimini, personel yönetimi ve İK yönetimi arasındaki temel farkları, sermaye yönetimi ve yetenek yönetimini öğreneceksiniz. Daha sonra İK planlaması ve çalışma analizi, işe alma, alıştırma ve İK eğitimi verme konularına hakim olacaksınız. Kariyer yönetimi, planlanması ve geliştirilmesi üzerine eğitim alarak çalışma ilişkileri öğrenecek ve gerçek bir İK Yöneticisinin becerilerine sahip olacaksınız.

İş İlanları / Olanakları

İKY eğitimine katılan insanlar genelde ufak işletmelerden daha çok büyük ölçekli şirketlerde çalışma pozisyonu yakalayabilmektedirler. İK departmanı bordrolama, işe alma, eğitim, kariyer planlaması gibi konuları kapsamaktadır. Her iş yerinde çalışana ihtiyaç vardır, iK’nın görevi doğru kişileri doğru şirketlerle buluşturmaktır. Bu sebeple İK Yönetimi eğitimi almış kişiler neredeyse tüm sektörlerde çalışma şansına sahiptir.

İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifikası

Bu eğitim sonunda 10 sorudan oluşan 10 dakika süre sınırı bulunan online sınav uygulanmaktadır. Konuları tamamladıktan sonra sınav otomatik olarak karşınıza çıkmaktadır. Sertifika sınavını 100 üzerinden en az 60 alarak başarıyla tamamlayan kişilere İnsan Kaynakları Yönetimi Belgesi (katılım sertifikası) verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayı yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilir ve sertifikanızı bu interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz. Sertifikanın geçerliliği hakkında bilgi edinmek için Destek sayfasında göz atmanızı öneririz.

Kurs Süresi

Eğitim serbest zamanlı olarak 7 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde dilediğiniz zaman sisteme giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz. Eğer 7 günden daha erken bir zamanda sınavı geçerek eğitimi tamamlarsanız kalan günleri beklemeden sertifikanız profilinize anında eklenecek ve sertifikanızı baskı halinde isteyebileceksiniz. Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Evet, tüm eğitimlerimiz ücretsizdir.  Eğitimlere katılabilmek için ücretsiz kayıt olmanız yeterlidir. Artık sitenin tüm eğitimlerine ücretsiz katılabilirsiniz. Kayıt olmak için “Kursa Katıl” butonuna tıklayınız.

Eğitimler içeriğinin yoğunluğuna bağlı olarak farklı sürelerle kısıtlanmıştır. Seçtiğiniz eğitimin süresini kendi sayfasından görebilirsiniz. Belirtilen süre içerisinde dilediğiniz zaman sisteme giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz. Eğer belirtilen süreden daha erken bir zamanda sınavı geçerek eğitimi tamamlarsanız kalan günleri beklemeden sertifikanız profilinize anında eklenecek ve sertifikanızı baskı halinde isteyebileceksiniz.

Sertifika kodu eğitim sonunda başarılı olmanız durumunda sistem tarafından adınıza özel olarak atanan bir koddur. Bu kod ile eğitime katılımınız ve başarınız kanıtlanabilir. Ayrıca sertifika kodunu CV’nizde ve kariyer platformlarında kullanabilirsiniz. Sertifika kodunuzu web sitemizden rahatlıkla adınıza ait olduğunu sorgulayabilirsiniz.

Katıldığınız eğitimin sınavını başarıyla geçmeniz durumunda sertifikanızı baskı halinde alabilmeniz için gerekli seçenekler karşınıza çıkacaktır. Dilerseniz tamamladığınız eğitimlerin sertifikasını toplu olarak çok uygun fiyatlara alabilir veya sadece ilgilendiğiniz eğitimin sertifikasını alabilirsiniz. Sertifikanız Türkçe ve İngilizce olmak üzere 2 adet basılacak ve belirtmiş olduğunuz adresinize teslim edilmek üzere 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

Eğitim ve sınav ücreti yoktur, ancak sertifika ücretlidir:

Baskı Sertifika Fiyatlandırması

Kazandığınız sertifika(lar) için ücretlendirme, almaya karar verdiğiniz sertifika miktarına göre değişiklik gösterecektir. Eğer tek baskı sertifika alacaksanız fiyatı 249 TLdir. Ancak iki ve daha fazla sertifika almak isterseniz ikinci sertifikanın maliyeti 199 TL, üçüncü ve daha fazla sertifikanın fiyatı 149 TL olarak artacaktır.

Örneğin toplamda 4 sertifika alacaksınız diyelim;
149 TL + 129 TL + 99 TL + 99 TL şeklinde hesaplanarak toplamda 476 TL ödemeniz olacaktır. Eğer bu sertifikaları tek tek almak isteseydiniz hesaplamanız online sertifika başına 149 TL olacağından toplam ödemeniz 596 TL olurdu.

Online Sertifika Fiyatlandırması

Kazandığınız sertifika(lar) için ücretlendirme, almaya karar verdiğiniz sertifika miktarına göre değişiklik gösterecektir. Eğer tek online sertifika alacaksanız fiyatı 69 TLdir. Ancak iki ve daha fazla sertifika almak isterseniz ikinci sertifikanın maliyeti 49 TL, üçüncü ve daha fazla sertifikanın fiyatı 39 TL olarak artacaktır.

Örneğin toplamda 4 sertifika alacaksınız diyelim;
69 TL + 49 TL + 39 TL + 39 TL şeklinde hesaplanarak toplamda 196 TL ödemeniz olacaktır. Eğer bu sertifikaları tek tek almak isteseydiniz hesaplamanız online sertifika başına 99 TL olacağından toplam ödemeniz 276 TL olurdu.

Bu seçenek ile dilediğiniz tüm eğitimlerdeki sertifikalarınıza anında ulaşabilir, gönderim süresini beklemeden sertifikalarınızın Türkçe ve İngilizce halini PDF (Online Sertifika) olarak indirebilirsiniz. Sınırsız sertifika seçeneğiyle üyeliğinizi yükseltmek için bu sayfadan işlem yapabilirsiniz.

Sertifika alabilmek için öncelikle sınavı en az 6 doğru yaparak geçmelisiniz. Sınavı başarıyla geçtikten sonra sertifika alabilmeniz için gerekli seçenekler karşınıza çıkacaktır.

Sınav Ayrıntıları:

 • Sınavda başarılı olmak ve sertifika kazanmak için 10 sorudan en az 6 doğru yapmanız gerekmektedir.
 • Sınav süresi 10 dakikadır.
 • Sınavda başarılı olmanız durumunda sertifika kodu kazanacak ve profilinize otomatik olarak eklenecektir.
 • Dilerseniz bu sertifikayı baskı halinde talep edebileceksiniz.
 • Sınavda başarısız olmanız durumunda herhangi bir ücret ödemeden tekrardan katılabilirsiniz.

Online sertifika (PDF) alımlarında ödemeler online olarak kredi kartı veya bankas havalesiyle mümkündür. Ancak baskı sertifikalarınız için ek bir seçenek olarak kapıda ödeme yöntemi bulunmaktadır. Eğer baskı sertifikanızı kredi kartı veya banka havalesi yöntemleriyle satın alırsanız kargo ücretsiz şekilde gönderim sağlanmaktadır. Ancak kapıda ödemeler için önlem olarak +20 TL kapıda ödemeli kargo bedeli tahsis edilmektedir.

Hayır, sertifika almadan da tüm eğitimlere ücretsiz katılabilirsiniz. Ayrıca eğitim sonunda sınavda başarılı olursanız ücretsiz sertifika kodu edineceğinizi de hatırlatmak isteriz. 


KARİYERİNİZE GÜÇ KATIN

CV'nize güç katacak uluslararası geçerli sertifikanızı alın.

Eğitim Konuları

Eğitim

İnteraktif Eğitim Paketleri
ÜCRETSİZ Bütün Eğitimler Dahil
 • Online Eğitim
 • Online Sınav
 • Sertifika Kodu
Ücretsiz

Dijital Sertifika

İnteraktif Eğitim Paketleri
199
69₺ Bütün Eğitimler Dahil
 • Türkçe & İngilizce
 • PDF Formatı
 • Sorgulanabilir

Baskı Sertifika

İnteraktif Eğitim Paketleri
499
149₺ Bütün Eğitimler Dahil
 • Türkçe & İngilizce
 • Kapıda Ödeme
 • Islak İmza & Kaşe

Üyelik Yükselt

Sertifikalarınızı Anında Alın
699
349₺ Sınırsız Erişim
 • Online sertifikalarda geçerli
 • Türkçe & İngilizce PDF
 • Otomatik anında teslim
Kampanya

Yorumlar

4.8

4.8
60 ratings
 • 5 yıldız51
 • 4 yıldız5
 • 3 yıldız2
 • 2 yıldız2
 • 1 yıldız0
 1. ELİF ÜSTÜNALP23 Haziran 2021 at 18:49

  Ücretsiz

  5

  Ücretsiz yazıyor her şey tamam bakalım teslim aşaması nasıl olacak ,verimli bir eğitim oldu başarılı geçti.

 2. İK EGITIM

  5

  HARİKA ANLATIMLARINIZ VE BİLGİLERİNİZ İCİN TEŞEKKÜRLER

 3. brfnncsknn@gmail.com22 Haziran 2021 at 18:36

  ik yönetimi

  5

  bana katkısı iyiydi

 4. azra_1999@windowslive.com22 Haziran 2021 at 17:24

  Teşekkürler

  5

  Çok verimli bir kurs oldu. Teşekkür ederim.

 5. Yasin Can Hamarat21 Haziran 2021 at 22:43

  eğitim

  5

  eğitim çok verimli geçti herşey için teşekkürler 🙂

 6. Puan

  5

  Güzel bir eğitim’di sınav soruları mantık olarak oluşmaktaydı

 7. sertifika

  5

  güzeldi ama sertifika neden ücretli

 8. ramazan yıldırım18 Haziran 2021 at 18:07

  Eğitim Çok İyi

  5

  BU eğitimler çok güzel

 9. Fadimana Keçeci15 Haziran 2021 at 19:18

  harikaydı

  5

  çok iyi hazırlanmış bir eğitimdi teşekkür ederim…

 10. Başarılı

  5

  Gayet iyi bir sınav

Global Enstitü. Tüm Hakkı Saklıdır.