ISO 22000 Gıda Güvenliği Eğitimi

İnsanlar yaşamın tüm bölümlerinde güvenceye ihtiyaç duymaktadır. Bu güvence ihtiyacı gıda tüketiminde çok daha fazladır. Gıda ürününün güvenliği, ürünü kullanan tüketicinin haklı bir talebidir. Gıda üreten ve satan firmalarda yönetimin ve diğer personelin sorumluluğu bu talebin yerine getirilmesini sağlamaktır. Gıda güvenliğine mutlak ve değişmez bir sağlık zorunluluğu olarak bakmak gerekir Bir gıda yöneticisi, işletmesinde sürekli olarak, hijyen standartlarına uygun gıda üretimi ve satışı yapılmasını istiyorsa Gıda Güvenliği Kontrol Sistemi’ni kurmalı, sürekliliğini sağlamalı ve denetim mekanizmalarını çalıştırmalıdır. Tüm katılımcılarımızı ISO 22000 Gıda Güvenliği sertifika programına davet ediyoruz.

Bu Eğitim Kursu Size Ne Katacak?

Günümüzün en önemli konularından biri de insanın daha sağlıklı ve uzun ömürlü nasıl yaşayabileceğidir. Her türlü doğal ya da yapay zararlı etkenlerin insandan uzak tutulması kaygısı bütün dünyayı yeni arayışlara ve düzenlemelere yönlendirmektedir. ISO 22000 gıda sektörünü üreticiden tüketiciye ulaşıncaya kadar tüm basamaklarıyla bir bütün hâlinde değerlendirerek güvenli gıda üretimini ve satışını sağlayan bir sistemdir. ISO 22000’nin önemini anlayabilmek için öncelikle ISO 22000 kapsamını ve gıda sektörüne nasıl uygulanacağını kavramak gerekir.

İş İlanları / Olanakları

Eğitimini aldığınız gıda sektöründe kalıcı olmanız ve kariyer yapmanız için gıda güvenliği yönetim sistemini kavramanız ve bu konuda gerekli tedbirleri almanız gerekir. Bu modül size ISO 22000 HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile ilgili gerekli bilgileri edinmenizde yardımcı olacak bir öğrenme materyali olarak fayda sağlayacaktır.

ISO 22000 Gıda Güvenliği Sertifikası

Eğitim sonunda 10 sorudan oluşan 10 dakika süre sınırı bulunan online sınav uygulanmaktadır. Konuları tamamladıktan sonra sınav otomatik olarak karşınıza çıkmaktadır. Sertifika sınavını 100 üzerinden en az 60 alarak başarıyla tamamlayan kişilere ISO 22000 Gıda Güvenliği Belgesi (katılım sertifikası) verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayı yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilir ve sertifikanızı bu interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz. Sertifikanın geçerliliği hakkında bilgi edinmek için Destek sayfasına göz atmanızı öneririz.

Kurs Süresi

Bu uzaktan eğitim serbest zamanlı olarak 7 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde dilediğiniz zaman sisteme giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz. Eğer 7 günden daha erken bir zamanda sınavı geçerek eğitimi tamamlarsanız kalan günleri beklemeden sertifikanız profilinize anında eklenecek ve sertifikanızı baskı halinde isteyebileceksiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Eğitim İşleyişi Hakkında

Sertifika Siparişi Hakkında

Ders Konuları

ISO 22000 HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi 00:35:00
Türk Gıda Kondeksi 00:17:00
ISO 22000 Gıda Güvenliği Sertifika Sınavı 00:10:00

Ders Yorumları

5

5
3 yıldız
 • 5 Yıldız3
 • 4 Yıldız0
 • 3 Yıldız0
 • 2 Yıldız0
 • 1 Yıldız0
 1. Teşekkürler, Global Enstitü

  5

  Selam, Global Enstitü ailesi
  İsmim Seymur ve eğitim programınıza Azerbaycandan katılıyorum. Bizleri eğitmek için sunmuş olduğunuz eğitim programı için sizlere çok-çok teşekkür ederim. Ayrıcı bu eğitimin her aşamasını en ince ayrıntısına kadar özenle hazırlayan eğitmenlerimize şahsım adına derin hürmet ve saygılarımı sunarım!

 2. Memnuniyet

  5

  Her şey çok güzeldi

 3. 5

  Eğitim için verilen ders notlarını çok başarılı buldum.


GLOBAL ENSTİTÜ'DEN SERTİFİKA ALANLAR
Daha fazlası için buraya tıklayınız
[authoravatars roles=sertifika avatar_size=80 user_link=bp_memberpage order=random limit=12]

Global Enstitü. Tüm Hakkı Saklıdır.