Konut Temizliği Eğitimi

Konut; bireylerin beslenme, uyku, dinlenme, eğlenme, kişisel temizlik ve bakım gibi yaşamsal faaliyetleri için güvenli bir mekândır. Bu nedenle de birey, aile ve toplum sağlığı için konutlarda temiz, sağlıklı, düzenli bir ortamın oluşturulması gereklidir. Tüm katılımcılarımızı Konut Temizliği sertifika programına davet ediyoruz.

Bu Eğitim Kursu Size Ne Katacak?

Bu eğitimi başarı ile tamamladığınızda konutun bütün bölümlerini hijyen ve sanitasyon kurallarına göre temizleme becerisi kazanacaksınız

İş İlanları / Olanakları

Konutun ve konuttaki eşyaların temizliği aile bireylerinin sağlığının korunmasında, ailenin toplumsal statüsünün belirlenmesinde ve aile bireylerinin yaşamsal faaliyetlerinin devam ettirilmesinde önemlidir. Temizliği yapılmış ev eşyalarını kullanan birey, psikolojik olarak da kendini rahat hisseder. Kirli ev eşyalarını kullanmak ise bireyin huzursuz, güvensiz, kaygı vb. duygular taşımasına neden olur. Temizlik sosyal ilişkileri de etkiler.

Konut Temizliği Sertifikası

Eğitim sonunda 10 sorudan oluşan 10 dakika süre sınırı bulunan online sınav uygulanmaktadır. Konuları tamamladıktan sonra sınav otomatik olarak karşınıza çıkmaktadır. Sertifika sınavını 100 üzerinden en az 60 alarak başarıyla tamamlayan kişilere Konut Temizliği Belgesi (katılım sertifikası) verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayı yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilir ve sertifikanızı bu interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz. Sertifikanın geçerliliği hakkında bilgi edinmek için Destek sayfasına göz atmanızı öneririz.

Kurs Süresi

Bu uzaktan eğitim serbest zamanlı olarak 7 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde dilediğiniz zaman sisteme giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz. Eğer 7 günden daha erken bir zamanda sınavı geçerek eğitimi tamamlarsanız kalan günleri beklemeden sertifikanız profilinize anında eklenecek ve sertifikanızı baskı halinde isteyebileceksiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Eğitim İşleyişi Hakkında

Sertifika Siparişi Hakkında

Ders Konuları

Temizlik 00:23:00
Konut Alanlarının Temizliği ve Düzenlenmesi 01:06:00
Konut Temizliği Sertifika Sınavı 00:10:00

Ders Yorumları

1

1
1 yıldız
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız1
  1. 1

    Bu nedir konuyu okuyorum sonraki sayfaya gecemiyorum sürekli süre istiyor


GLOBAL ENSTİTÜ'DEN SERTİFİKA ALANLAR
Daha fazlası için buraya tıklayınız
[authoravatars roles=sertifika avatar_size=80 user_link=bp_memberpage order=random limit=12]

Global Enstitü. Tüm Hakkı Saklıdır.