Latin Dansları Eğitimi

Dans; insan oğlunun var olmasıyla ortaya çıkmış,ilk anlatım sanatıdır. Günümüzde anlatım haricinde estetik kaygıları barındırıp,diğer bedensel aktivitelerle inanılmaz boyutlar almış olan dans, tüm dünyada hızla gelişmektedir.Tarihte bir çok akımla büyüyen dans ölümsüz bir insana benzer;her görüp geçirdiğiyle kendine bir şeyler katar. Bazen yanlış çalışmalara maruz kalıp gelişimi biraz yavaşlamış birazda geriye gitmiş olsa da , dünyada çalışmalarını daha bilimsel yapan bireylerden dolayı günümüzde gelişimi hızlanmaktadır. Ülkemizde ise bu konuda çok az incelemeler yapıldığından bu kitapla doğru eğitim alıp dans konusunda doğru bakış açısına sahip, gelişim amaçlı bir perspektifle bakılması hedeflenmiştir. Tüm katılımcılarımızı Latin Dansları Sertifika programına davet ediyoruz.

Bu Eğitim Kursu Size Ne Katacak?

Eğitimin genel amacı, eğlence hizmetleri departmanında gösterilerde Latin Amerikan dansları temel kural ve temel adımlarını uluslar arası standartlara uygun olarak kullanabilecektir. Eğlence hizmetleri departmanında gösterilerde sergilenecek Latin Amerikan danslarına ait örneklemeleri programa uygun olarak hazırlayabilecektir. Bu eğitimi tamamladığınızda sektördeki otellerde ve şov gruplarında yöntem ve tekniğine uygun olarak dans edebilecek koreografi yapabilecek ve dans grubu organize edebilecek yeterliliği kazanmış olacaksınız.

İş İlanları / Olanakları

Bale, opera ve özel gece organizasyonlarında çoğunlukla tercih edilen bir dans koludur. Çalışabilceginiz kurumlar şu şekilde sıralanır, özel Animasyon kuruluşlarında modern dans ve karma dans topluluklarında kolaylıkla kendinize istihdam yaratma şansı bulabilirsiniz.

Latin Dansları Sertifikası

Eğitim sonunda 10 sorudan oluşan 10 dakika süre sınırı bulunan online sınav uygulanmaktadır. Konuları tamamladıktan sonra sınav otomatik olarak karşınıza çıkmaktadır. Sertifika sınavını 100 üzerinden en az 60 alarak başarıyla tamamlayan kişilere Latin Dansları belgesi (katılım sertifikası) verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayı yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilir ve sertifikanızı bu interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz. Sertifikanın geçerliliği hakkında bilgi edinmek için Destek sayfasına göz atmanızı öneririz.

Kurs Süresi

Bu uzaktan eğitim serbest zamanlı olarak 7 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde dilediğiniz zaman sisteme giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz. Eğer 7 günden daha erken bir zamanda sınavı geçerek eğitimi tamamlarsanız kalan günleri beklemeden sertifikanız profilinize anında eklenecek ve sertifikanızı baskı halinde isteyebileceksiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Eğitim İşleyişi Hakkında

Sertifika Siparişi Hakkında

Ders Konuları

Latin Dansları 00:17:00
Latin Amerikan Danslarının Sahnelenmesi 00:03:00
Latin Dansları Sertifika Sınavı 00:10:00

Ders Yorumları

5

5
1 yıldız
  • 5 Yıldız1
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0
  1. Teşekkürler

    5

    Keyifli bir eğitimdi, çok yararlı buldum.


GLOBAL ENSTİTÜ'DEN SERTİFİKA ALANLAR
Daha fazlası için buraya tıklayınız
avatar for
avatar for
avatar for
avatar for
avatar for
avatar for
avatar for
avatar for
avatar for
avatar for
avatar for
avatar for

Global Enstitü. Tüm Hakkı Saklıdır.