NLP Teknikleri Eğitimi

NLP, kişilerin hayatlarındaki filtreleri, inançları  farketmeleri ve temizlemeleri üzerine çalışır. NLP Teknikleri sayesinde iletişim kurmayı arzuladığınız her insanının kendine özgü dilini anlamayı, o dilde iletişim kurma becerinizi geliştirmeyi, geçmişte yaşadığınız korkularınızı, söylenmiş ve hala kulağınızda yer eden olumsuz sözleri ve davranışları temizlemeyi, motivasyonunuzu yükseltmeyi, fobilerinizi,  pişmanlık, kızgınlık, öfke ve kaygılardan uzaklaşmayı ve kendinizi olmak istediğiniz gibi  yeniden yapılandırmayı sağlar. Hayatın çok kolay, sorunsuz bir şekilde  ve var olan sorunları da farklı bir bakış açısıyla bakıp çözme yeteneği geliştirir. Geçmişle barışmalarını ve geleceğe odaklanmalarını sağlar. Tüm katılımcılarımızı NLP Teknikleri Sertifika programına davet ediyoruz.

Bu Eğitim Kursu Size Ne Katacak?

NLP Tekniklerinın genel amacı,

 • Danışanlarınıza hayatın her türlü alanında NLP koçluğu yapabileceksiniz.
 • NLP destekli danışmanlıklar yapabileceksiniz.
 • NLP  tekniklerini kendinize ve başkalarına uygulayabilme yetisine sahip olabileceksiniz.
 • Bireysel ve kurumsal alanda NLP Koçluğu bilgilerini içeren eğitimler verebileceksiniz.

İş İlanları / Olanakları

Günümüzde her insanın belirli belirsiz sorunları vardır, bu bazen maddi bazen manevi olabilir. Ancak şu bir gerçek manevi düzen olmadan maddi düzenin fazla anlamı yoktur. NLP koçları bu insanlar için yol göstericidir. Birçok insan artık NLP koçlarına ihtiyaç duymaktadır ve bu meslek dalı oldukça geniş olup birçok yerde iş yapabilmektedir.

NLP Teknikleri Sertifikası

Eğitim sonunda 10 sorudan oluşan 10 dakika süre sınırı bulunan online sınav uygulanmaktadır. Konuları tamamladıktan sonra sınav otomatik olarak karşınıza çıkmaktadır. Sertifika sınavını 100 üzerinden en az 60 alarak başarıyla tamamlayan kişilere NLP Teknikleri Belgesi (katılım sertifikası) verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayı yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilir ve sertifikanızı bu interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz. Sertifikanın geçerliliği hakkında bilgi edinmek için Destek sayfasında göz atmanızı öneririz.

Kurs Süresi

Bu uzaktan eğitim serbest zamanlı olarak 7 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde dilediğiniz zaman sisteme giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz. Eğer 7 günden daha erken bir zamanda sınavı geçerek eğitimi tamamlarsanız kalan günleri beklemeden sertifikanız profilinize anında eklenecek ve sertifikanızı baskı halinde isteyebileceksiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Eğitim İşleyişi Hakkında

Sertifika Siparişi Hakkında

Ders Konuları

Potansiyeliniz 00:03:00
İşte Sihirli Yolculuk Başlıyor 00:25:00
Başarı Hikayeleriyle Başlayan Bir Yolculuk 00:26:00
NLP Teknikleri Sertifika Sınavı 00:10:00

Ders Yorumları

4.7

4.7
9 yıldız
 • 5 Yıldız6
 • 4 Yıldız3
 • 3 Yıldız0
 • 2 Yıldız0
 • 1 Yıldız0
 1. NLP Teknikleri

  5

  Yaralı ve akıcı buldum.Teşekkürler

 2. çok faydalı, pratik ve kullanışlı, parlak bir bakış açısı

  5

  mükemmel, çok kullanışlı, aktarım için harika bir yol..

 3. güzel

  5

  dili gayet anlaşılır ve akıcı..şimdilik iyi gidiyor..

 4. Yararlı bir eğitim.

  4

  Yararlı bir eğitim,kişinin kendini tanıması esnasında karşılaşabileceği çevresel ve kişisel duvarların aşılması için uygulanan tüm yöntemler güzel bir dil ile açıklanmıştır.

 5. Bende bu eğitimi severek okuyor ve bilgi sahibi oluyorum

  5

  Teşekkür ediyorum 👍çok güzel bilgiler öğrendim


GLOBAL ENSTİTÜ'DEN SERTİFİKA ALANLAR
Daha fazlası için buraya tıklayınız
avatar for
avatar for
avatar for
avatar for
avatar for
avatar for
avatar for
avatar for
avatar for
avatar for
avatar for
avatar for

Global Enstitü. Tüm Hakkı Saklıdır.