Bu dersi almanız için giriş yapmanız gerekmektedir  →   |

5

1

oylama

Takım Sporları Eğitimi “Spor” sosyal ve ekonomik kalkınmanın temel unsuru olan insanın; beden ve ruh sağlığını geliştirmek, kişiliğinin oluşmasını ve …

Öğrenci Sayısı

645

Konuların Uzunluğu

44 dakika

Konu Sayısı

3

Yayıncı
Sertifika

Takım Sporları Eğitimi

“Spor” sosyal ve ekonomik kalkınmanın temel unsuru olan insanın; beden ve ruh sağlığını geliştirmek, kişiliğinin oluşmasını ve karakter özelliklerinin gelişmesini sağlamak, kişiler, toplumlar ve uluslararasındaki dayanışmayı ve kaynaşmayı sağlamak, kişinin mücadele gücünü artırmak yanında, belli kurallara göre, hareket ölçüleri içinde mücadele etme, heyecan duyma, yarışma, yarışmada üstün gelme amacıyla yapılan bedensel faaliyetlerin tümüdür. Tüm katılımcılarımızı Takım Sporları sertifika programına davet ediyoruz.

Bu Eğitim Kursu Size Ne Katacak?

Turizm sektöründe animasyon, önemli bir rekabet unsuru haline gelmiştir. İşletmelerimizdeki animasyonlarda ve animatörlerdeki yeterlilik turizm gelirinin artmasına, turistlerin konaklama süresini uzatmalarına, kültürümüzü benimseyip kültürümüzün dünyaya yayılmasına katkı sağlayacaktır. Bu modül ile uygulayacağınız takım sporları ile ilgili aktivitelerde size yardımcı olabilecek oyun kuralları, oyunların oynatılabilme şekilleri ve aktivitenizi canlandıracak malzeme dokümanlarına ulaşabilecek, çeşitli takım sporlarını konuklarla uygulayabileceksiniz.

İş İlanları / Olanakları

Bu eğitim her ne kadar "spor" aktiviteleri üzerine bilgilendirme sağlasa da, hayatın ve iş dünyasının birçok alanında ihtiyaç duyulan "ekip ruhu"nu da kazandırmayı hedefler. Eğitim sonunda edineceğiniz bilgiler ile futbol, voleybol, basketbol vb. spor organizasyonlarındaki başarı potansiyelinizi arttırabilirsiniz.

Takım Sporları Sertifikası

Eğitim sonunda 10 sorudan oluşan 10 dakika süre sınırı bulunan online sınav uygulanmaktadır. Konuları tamamladıktan sonra sınav otomatik olarak karşınıza çıkmaktadır. Sertifika sınavını 100 üzerinden en az 60 alarak başarıyla tamamlayan kişilere Takım Sporları Belgesi (katılım sertifikası) verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayı yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilir ve sertifikanızı bu interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz. Sertifikanın geçerliliği hakkında bilgi edinmek için Destek sayfasına göz atmanızı öneririz.

Kurs Süresi

Bu uzaktan eğitim serbest zamanlı olarak 7 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde dilediğiniz zaman sisteme giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz. Eğer 7 günden daha erken bir zamanda sınavı geçerek eğitimi tamamlarsanız kalan günleri beklemeden sertifikanız profilinize anında eklenecek ve sertifikanızı baskı halinde isteyebileceksiniz. Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Eğitim Konuları

 • Takım Sporları 00:29:00
 • Takım Sporları Aktiviteleri 00:05:00
 • Takım Sporları Sertifika Sınavı 00:10:00

Yorumlar

5

5
1 ratings
 • 5 yıldız1
 • 4 yıldız0
 • 3 yıldız0
 • 2 yıldız0
 • 1 yıldız0
 1. 5

  Güzel bir eğitim. Herkese tavsiye ederim.

En Popüler

Global Enstitü. Tüm Hakkı Saklıdır.