Toplantı Yönetimi Eğitimi

Günümüzde gerek kamu kuruluşları, gerek özel şirketler ve dernekler birçok konuda çeşitli toplantılar yapmaktadır. Bu nedenle çalıştığınız kurum ne olursa olsun toplantı organizasyonu yapmanız gerekecek. Edineceğiniz bilgi ve beceriler sizin mesleki başarınızı artıracaktır. Tüm katılımcılarımızı Toplantı Yönetimi sertifika programı eğitimine davet ediyoruz.

Bu Eğitim Kursu Size Ne Katacak?

Toplantı organizasyonu bir toplantının verimli geçebilmesi açısından çok önemlidir. Bir toplantı toplantı yapanlar, topantıyı organize edenler ve toplantı tesislerinin uyumlu çalışması ile verimli hale gelir. Organizasyonu yapacak kişi toplantının konusuna, katılımcı sayısına, bütçeye, toplantı yapacak grubun özelliklerine göre, toplantı mekânını ayrıntılı biçimde düzenlemek, toplantı öncesi ve sonrasında oluşabilecek sorunları çözmek ve toplantıyla ilgili her türlü materyali hazılmak ile yükümlüdür. Başarılı bir toplantı organize edebilmek için bu eğitimde yer alan bilgiler sizi ileriye taşıyacaktır.

İş İlanları / Olanakları

Çalışma hayatında kullanıldığı şekli ile toplantı yönetimi, belirli bir konuyu neticelendirmek için bir araya gelen kişilerin yönlendirilmesidir. Bir toplantı, doğru planlama ve yönlendirmeler sayesinde çok daha hızlı sonuçlanır. Doğru toplantı yönetiminin işin genel işleyişine de büyük katkıları vardır. Toplantı sonucunda alınan kararların uygulanması için gerekli birçok metot, toplantı yönetimi kapsamında içerisinde değerlendirilebilir. Verimli bir toplantı için dikkat edilmesi gereken bazı temel noktalar ve uygulanabilecek yöntemler bulunur. Bu yöntemleri öğrendiğinizde daha başarılı bir iş hayatı sizi bekleyecektir.

Toplantı Yönetimi Sertifikası

Eğitim sonunda 10 sorudan oluşan 10 dakika süre sınırı bulunan online sınav uygulanmaktadır. Konuları tamamladıktan sonra sınav otomatik olarak karşınıza çıkmaktadır. Sertifika sınavını 100 üzerinden en az 60 alarak başarıyla tamamlayan kişilere Toplantı Yönetimi Belgesi (katılım sertifikası) verilmektedir. Hak edeceğiniz sertifikayı yukarıda sayılmış olan birçok sektör için iş başvurularınızda CV’nize ekleyebilir ve sertifikanızı bu interaktif eğitimi aldığınıza dair kanıt niteliğinde referans olarak kullanabilirsiniz. Sertifikanın geçerliliği hakkında bilgi edinmek için Destek sayfasına göz atmanızı öneririz.

Kurs Süresi

Bu uzaktan eğitim serbest zamanlı olarak 7 gün sürmektedir. Yani eğitime başladığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde dilediğiniz zaman sisteme giriş yaparak eğitiminizi durdurabilir, devam edebilir ve tamamlayabilirsiniz. Eğer 7 günden daha erken bir zamanda sınavı geçerek eğitimi tamamlarsanız kalan günleri beklemeden sertifikanız profilinize anında eklenecek ve sertifikanızı baskı halinde isteyebileceksiniz.

Daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için iletişim bölümünden veya canlı sohbetten bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Eğitim İşleyişi Hakkında

Sertifika Siparişi Hakkında

Ders Konuları

Toplantı Türleri 00:10:00
Toplantı Mekanları ve Özellikleri 00:13:00
Toplantılarda Kayıt Tutma Yöntemleri 00:10:00
Toplantı Yönetimi Sertifika Sınavı 00:10:00

Ders Yorumları

5

5
2 yıldız
 • 5 Yıldız2
 • 4 Yıldız0
 • 3 Yıldız0
 • 2 Yıldız0
 • 1 Yıldız0
 1. 5

  Verimli bir kurs oldu teşekkürler.

 2. 5

  Eğer bu konuda eksikseniz veya kendinizi geliştirmek istiyorsanız kesinlikle katılın.Eğitimin içeriği gerçekten çok iyi tasarlanıp anlatılmış


GLOBAL ENSTİTÜ'DEN SERTİFİKA ALANLAR
Daha fazlası için buraya tıklayınız
[authoravatars roles=sertifika avatar_size=80 user_link=bp_memberpage order=random limit=12]

Global Enstitü. Tüm Hakkı Saklıdır.