Eğitmen Ol

Eğitmen olmak ister misiniz?

Global Enstitü, 2016 yılından beri yüzbinlerce öğrenciye eğitim vermeye devam ediyor. Neredeyse her gün yeni eğitim talebi alıyoruz ve bu talebi karşılamak için eğitmeni adaylarımıza kapılarımızı açmaya karar verdik.

Kazanmaya Başlayın

Global Enstitü’de eğitiminizi yayınlayarak hem gelir elde edebilir hem de isminizi onbinlerce katılımcımıza duyurarak yeni fırsatların kapısını aralayabilirsiniz.

Ne Kadar Kazanırsınız?

Global Enstitü, oldukça yoğun ziyaretçi akışına sahip ve her türden eğitime talep bulunduran öğrencilere sahip. Bu nedenle siz yalnızca eğitiminizi yayınlarsınız, reklamınızı ve satışlarınızı Global Enstitü gerçekleştirir. Eğitiminize ait her sertifika satışından aşağıdaki komisyon oranlarını kazanabilirsiniz.

Ayrıca

Eğitim kadromuza katılarak, dilerseniz şirket ve kurumlara vereceğimiz eğitimlere uzmanlık alanınıza göre eğitimci olarak katılabilir ve ekstra gelir elde edebilirsiniz.

Hazırsanız Başlayalım

Eğitim içerikleriniz hazır mı? Aşağıdaki eğitim ekleme formunu kullanarak eğitiminizi hemen yüklemeye başlayın.

Eğitim Ekleme İsteği

EĞİTMEN BİLGİLERİ

Yayınlayacağınız eğitimde eğitmen olarak görüneceksiniz.


EĞİTİM BİLGİLERİ

Lütfen eğitiminizle alakalı aşağıdaki bilgileri doldurun.


KONU BAŞLIKLARI

Eğitiminizi oluşturan konu başlıklarını alt kısma yazın. Konu başına bir kutu kullanın ve kutuları arttırmak için + işaretine basın.


KONULARI YÜKLEYİN

Yukarıda konu başlıklarına denk gelecek şekilde içeriklerinizi ismini düzenleyin ve yüklemeye başlayın.

Örneğin, yukarıda

 • konu başlığına "Konu 1: Koçluk ve Temel Kavramları" yazdıysanız
 • dosyasınızın ismi de "Konu 1: Koçluk ve Temel Kavramları" şeklinde olmalıdır.

En az 5 konudan oluşmayan eğitimlerin onaylanmayacağını lütfen unutmayın. En fazla dosya yükleme limiti şu an için 50 adettir.

Not: Dosya yükleme limiti dosya başına 1 GB'tır.


SINAV YÜKLEYİN

Eğitim konularınızdan çıkarılan soruları barındıran ve 20 sorudan oluşan bir sınav yükleyin. Sınavınızı bir word dosyası içerisinde hazırlayabilirsiniz.

Not: Cevap anahtarının sınav belgenizde bulunması gerekmektedir.


Dikat Dikkat Etmeniz Gerekenler

 • Eğitim İsmi

  Eğitim ismini belirlerken web sitemizde yer alan eğitimlerle çakışmamasına dikkat edin.

 • Konu Sayısı

  Eğitimleriniz en az 5 konudan/başlıktan oluşmalıdır.

 • Eğitim ve Konu Uzunluğu

  Eğitimlerinizin yeterli ve doyurucu uzunlukta olması gerekmektedir. Çok kısa olarak hazırlanmış eğitimler onaylanmayacaktır.

  Bir limit bulunmamakla beraber her konunun en az ortalama 10-30 dakika okuma/izleme uzunluğunda olması önerilmektedir.

 • Eğitiminiz Yazı Şeklindeyse

  Eğitim materyallerinizi hazırlarken, Word dosyalarını tercih edin ve "Arial" yazı fontunu kullanın. Gramatik hatalardan kaçının ve görsel materyalleri Word dosyasına ekleyin. Harflerin büyük, kalın veya düzenli bir şekilde hazırlanmamasına özen gösterin.

 • Eğitiminiz Video Şeklindeyse

  Video eğitimleri hazırlarken, yüksek kaliteli görüntü ve ses, açık ve anlaşılır konuşma, uygun görsel materyal kullanımı, düzenli bölümlere ayırma ve uygun dosya formatı gibi unsurlara dikkat edilmelidir. Ayrıca, doğru ve güncel bilgi içermeli ve öğrenmeyi desteklemelidir.

  Dosya başına 1 GB yükleme limiti olması nedeniyle konu içeriklerinize buna göre ayarlamanızı öneriyoruz.

 • Sınav

  Eğitim konularınızla ilgili 20 sorudan oluşan bir sınav hazırlayın ve bunu bir Word dosyası içinde sunun. Sınav belgesinde cevap anahtarı da yer almalıdır.

Eğitiminizi ekledikten sonra bir editörümüz eğitiminizi inceleyecek ve gerekli formata hazır hale getirdikten eğitiminizi  yayınlayacak.

Evet, hesabınız Eğitmen statüsüne yükseltilecek ve eklediğiniz eğitimler editölerimiz tarafından onaylandıktan sonra profilinizden görüntüleyebilecek ve yönetebileceksiniz.

Global Enstitü’deki eğitimlerin tamamı ücretsiz olması nedeniyle sizin eklediğiniz eğitim de bu kapsamda değerlendirilecek ve öğrenciler eğitiminizi ücretsiz alabilecek. Ancak  katılan öğrencinin eğitiminizi bitirdikten sonra sertifika satın alması durumunda kazançlarınız sizin hesabınıza yazılacak.

Eğer eğitiminiz videolu ise her sertifika satışından 40% oranında kazanç sağlayacaksınız. Metin olarak eklenen eğitimlerden ise 15% kazancınız olacak.

Hak edilen tutarlar her çarşamba saat 17:00’ye kadar ödenmektedir. Lütfen profil ayarlarınızdan IBAN numaranızı girmeyi unutmayın.
0 +
ÖĞRENCİ
0 +
EĞİTİM
0 +
ÜLKE

Global Enstitü. Tüm Hakkı Saklıdır.