Referans Sistemi

Ek Gelire Ne Dersiniz?

Referans Sistemi Nedir?

Global Enstitü 6 senedir Türkiye dahil 40’dan fazla ülkede hizmet veren intraktif eğitim kuruluşudur. Katılımcılarımıza ücretsiz eğitim fırsatları yanında dilediği zaman sertifikasını satın alma olanağı da sunuyoruz. Buradan sağlanan geliri yine reklam, baskı ve ofis giderleri, çalışan ödemeleri ve yeni eğitimler için harcıyoruz. Reklama yaptığımız harcamaları referans sistemimize dahil olan katılımcılarımızla paylaşarak ek kazanç fırsatı sunmaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal Medya’da belli bir kitleniz varsa, ziyaretçi alan bir web siteniz varsa veya farklı şekillerde oluşturduğunuz çevreniz varsa, bu kişiler sizin referansınızla Global Enstitü’ye kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Referans Sistemi’ne kayıt olduğunuzda size özel bir bağlantı oluşur. Bu bağlantıyı kullanarak Global Enstitü’ye kayıt olan öğrenciler sizin referansınızla kayıt edilir. Bu öğrencinin yapacağı satın alımların bir kısmı size aktarılır.

Global Enstitü’den ne kadar kazanacağınız sizin referans sayınız ile doğru orantılıdır. Referans Sistemimizde 3 farklı seviye bulunmaktadır:

Başlangıç (%10)
Referans sistemine kayıt olduğunuzda Başlangıç seviyesi ile başlarsınız. Bu seviyedeyken referansınızla yapılan satın alımlarda ödenen toplam ücretin %10’u size aktarılır.

Orta (%15)
Eğer Başlangıç seviyesinde toplam 2500 TL gelir elde ederseniz Orta seviyeye yükselirsiniz. Bu seviyede kazancınız %15’tir.

İleri (%20)
Orta seviyedeyken toplam kazancınız 10.000 TL’ye eriştiğinde İleri seviyeye yükselirsiniz. Bu seviyede kazancınız her referansınızla yapılan her satın almada %20‘dir.

Eğer Global Enstitü’ye zaten kayıtlıysanız buraya tıklayarak referans paneline giriş yapabilirsiniz: 

Eğer kayıtlı değilseniz buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz.


 

Artık başlamaya hazırsınız, Gösterge Paneliniz bu şekilde gözükecektir.


Pazarlama -> Davet Bağlantısı kısmından edineceğiniz referans linkinizi çevrenizle paylaşın ve kazanmaya başlayın.

Ödemenizi alabilmek için banka bilgilerinizi girmeyi unutmayın: Profil -> Ödeme Detayları

Sistemimizin suistimal edilmemesi adına ilk ödemenizde geçerli olmak üzere referansınızla yapılan satın alımlar 5’i bulduğu zaman ödemenizi talep edebilirsiniz. İlk 5 referanstan sonra ödemeniz düzenli olarak her Çarşamba günü banka hesabınıza EFT yoluyla yapılmaktadır.

Hemen Kayıt Ol

Yükle
Remove

    Global Enstitü. Tüm Hakkı Saklıdır.