Global Enstitü Güvenilir mi? Global Enstitü’den Sertifika Alanlar

Birkaç farklı sitede hakkımızda “Global Enstitü Güvenilir mi? Global Enstitü’den Sertifika Alanlar” şeklinde başlıklar altında yapılan karalamalar katılımcılarımızın dikkatini çekmiş ve aslını merak ederek bize iletmişlerdir. Hakkımızda yapılan iddialara bu yazıda cevap vermek istiyoruz.

Global Enstitü Güvenilir mi?

Bahsi geçen yorumlar haberimiz dahilinde olan ve sadece iddia niteliği taşıyan, karalama yorumlarıdır. Ücretsiz eğitim verdiğimiz için, ücretli ve oldukça pahalı fiyatlar sunan bir kurum hakkımızda böyle bir karalama çalışması yapmıştır. Türkiye’de bu şekilde katılımcılarımıza haksızlık yaparak var olmamız mümkün değildir, ilk olarak bilişim hukuku buna müsaade etmeyecektir. Yapılan bu iddiaların tutarsızlığı aşikar olmakla birlikte sadece “çamur at, izi kalsın” denilerek yapılmıştır.
 
Kredi kartı ile ilgili olan iddiada, ödeme aracılığı yaptığımız firma Shopier firmasıdır. Yani hiçbir katılımcımızın kredi kartı bilgisi bizim sitemizden işlem görmemekte, sadece Shopier firması aracılığı ile işlem görmektedir. Shopier firması Türkiye’de birçok büyük kuruma hizmet veren ödeme aracı firmasıdır ve kesinlikle yasaldır.

Global Enstitü’nün Güvenli Olduğunu Nasıl Anlarım?

Katılımcılarımızın güvenini kazanmak bizim için en önemli değerdir. Ancak online bir hizmetin güvenilirlik açısından her zaman sorgulanacağının da farkındayız. Bu hususta kullanıcılarımızın bize ilettiği tüm soruları şeffaf bir biçimde yanıtlıyoruz, kafa karışıklığı yaratacak bir durum oluşturmamaya özen gösteriyoruz.

Global Enstitü’den Sertifika Alanlar Var mı?

Buraya tıklayarak bizden daha önce sertifika almış katılımcı listemizi inceleyebilir ve binlerce katılımcımızdan istediğinizle bağlantı kurarak sorularınızı iletebilirsiniz. Ayrıca LinkedIn, Kariyer.net gibi platformlarda Global Enstitü’den alınan sertifikaların kullanıldığına şahit olabilirsiniz.

Global Enstitü Sertifikası Ne İşe Yarar?

Sertifikanın geçerliliği konusunda web sitemizde yazan koşullar çerçevesinde gönül rahatlığıyla kullanabilir ve CV’nize ekleyebilirsiniz, ancak tabii ki bir interaktif eğitimle alınan sertifika ile 6 aylık örgün eğitim görmüş bir kimsenin aldığı sertifika aynı değeri taşımayacaktır. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için lütfen Destek sayfamızı ziyaret ediniz.

 

 
Yazılan bu asılsız iddialar ile ilgili yasal sürecimiz sürmektedir, amacı kaliteli eğitim sağlaması gereken bir kurumun bu şekilde haksız bir karalama yapması ne yazık ki bizi de üzmektedir. Buna maruz kalan katılımcılarımız için üzgünüz.

 

 
Merak ettiğiniz tüm soruları ve görüşlerinizi bize bu yazı altından yorum yaparak, info@globalenstitu.com adresine mail atarak veya Canlı Destek hattından iletebilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerlidir.

28 responses on "Global Enstitü Güvenilir mi? Global Enstitü'den Sertifika Alanlar"

Mesaj At

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Global Enstitü. Tüm Hakkı Saklıdır.