Global Enstitü Sertifika Geçerliliği ve Örnek Sertifika

Tarafımıza iletilen en yoğun sorulardan bir tanesi Global Enstitü sertifika geçerliliği ve örnek sertifika üzerine olduğunu görüyoruz. Bu konuda ve Global Enstitü hakkında sizi aydınlatmak için bu yazımızı sizinle paylaşma ihtiyacı duyduk.

Global Enstitü Sertifika Geçerliliği ve Örnek Sertifika

Global Enstitü Hakkında?

Global Enstitü, ücretsiz sertifikalı interaktif eğitim programları düzenleyen sistemdir. Katılımcılarımıza uzaktan eğitim sonunda bu eğitimlere katıldığını ispatlayabilmesi üzerine sertifika sağlamayı amaçlayan ücretsiz bir eğitim hizmetidir.

Özenle hazırlanan eğitimleri, katılımcılarımıza en kolay şekilde ulaştırabilmek için harekete geçen Global Enstitü, ulusal çerçevede yer edinmeyi hedeflemektedir. Katılımcılarımızı internet bağlantısının bulunduğu herhangi noktadan bilgisayar, tablet ve mobil cihazlarınız ile kaliteli bilgiye ulaştırmaktayız.
Katılımcılarımız, eğitim süreci sonunda ister online sertifikasını alabilir, ister isme düzenlenmiş, Türkçe – İngilizce ve ıslak imzalı olarak alabilir.

Online Başarı Sertifikası, tamamlamış olduğunuz eğitim için hak ettiğiniz bir interaktif eğitim katılım sertifikasıdır. Eğitim sonunda bu online sertifika hesabınıza eklenir ve profilinizden görüntülenebilir.

Global Enstitü Sertifika Geçerliliği

Global Enstitü’deki ücretsiz eğitimlerin sonunda alacağınız Başarı Sertifikası, Katılım Sertifikasıolarak tanınmaktadır. Doğal olarak Sağlık Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Mesleki Yeterlilik Kurumu gibi kurumlardan alacağınız belgeyle aynı değeri taşımamaktadır. Devlet Kurumları,  genelde örgün eğitim uygular, denetim altında sınava tabii tutar ve ardından Kurs Bitirme Belgesi veya Eğitim Sertifikası verir.  Global Enstitü’den alacağınız Başarı Sertifikası ise, bir yetkilendirme belgesi değil ve işyeri açma gibi konularda kullanılamaz.

Ancak bu Başarı Sertifikası bir çok avantajının yanında sizin kişisel ve mesleki gelişiminizi kanıtlar niteliktedir. İş başvurularınızda CV’nize ekleyerek hedeflediğiniz meslek için size güçlü referans olacaktır. Öte yandan birçok özel eğitim kurumundan alacağınız sertifikalar da aynı geçerliliğe sahip olsa da, ücretleri oldukça pahalıdır. İş başvurularınızı inceleyen insan kaynakları departmanı, sertifikayı aldığınız kurumu önemsemekte ve Global Enstitü’yü bu alanda tanınan bir kurum olarak tercih etmektedir.

Global Enstitü Sertifikası Örneği

Global Enstitü örnek sertifikasını Türkçe ve İngilizce olarak aşağıdaki linklerden görüntüleyebilirsiniz.

Türkçe:
https://globalenstitu.com/ornekserttr.pdf

İngilizce:
https://globalenstitu.com/ornekserteng.pdf

Sistem işleyişi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Destek sayfamıza göz atabilirsiniz.

Eğitimlerimiz devamlı olarak videolu olarak güncellenmekte ve yeni eğitimler eklenmeye devam etmektedir. YouTube Sayfamıza abone olarak bize destek olabilir ve yeni ekleyeceğimiz videolu eğitimlerden anında haberdar olabilirsiniz.

48 responses on "Global Enstitü Sertifika Geçerliliği ve Örnek Sertifika"

Mesaj At

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Global Enstitü. Tüm Hakkı Saklıdır.